Stor Perde Nasıl Yıkanır

PERDE YIKAMA İŞLEMİ

 Fabrikamıza gelen perdeleriniz cinslerine göre ayrılarak tek tek numaralandırlıyor. Daha sonra perdenin üzerindeki mekanizmadan kumaşları tek tek ayrılıyor. Yıkama esnasında perdeleriniz kesinlikle zarar görmemektedir. önemli bir not olarak perdelerin mekanizmaları da ayrıca özenle yıkanıp temizlenmektedir.

DURULAMA İŞLEMİ

 Yıkama işlemi bittikten sonra perdeler ayrı bir yerde bol suyla durulanmaktadır. durulama işlemi sırasında perdeler özelikle bir süre temiz suda bekletilerek iyice kirli suyun arıtılması için bekletilmektedir.

HAVALANDIRMA VE KURUTMA

 Durulama işlemi bittikten sonra perdeler özel yapım mekanizmalara tam açılarak kurutulur. Bu aşamada şunu bir dipnot olarak geçmek isteriz. stor perde ve zebra perdeler hiç bir şekilde sıkma işlemine sokulmaz çünkü kumaşları çok özel olduğu için sıkma sırasında çok kırışır ve kesinlikle ütü olmayan bu kumaşlar çok zarar görür. durulamadan çıkan perdeler kesinlikle kendi haline bırakılarak doğal yollarla kurutulması ilk günkü gibi almasını sağlamaktadır.

KALİTE KONTROL VE TAMİRAT

 Kurutma işlemi bittikten sonra perdeler için hazırlamış olduğumuz düz bir sehpada montajı tekrar yapılır . montaj sırasında perde daha önce sizin bildiğiniz bir arıza ve kırıklık varsa bünyemizde bulunan yedek parçalarla değiştirilerek ilk günkü haline tekrar getirilerek ambalajlanır.

TESLİMAT VE MONTAJ

 Perdeleriniz yıkama işlemi bittikten ve hazırlandıktan sonra siz değerli müşterilerimiz tek tek aranarak uygun gün ve zamanda perdelerin teslimatı yapılmaktadır.

Stor Perde Nasıl Yıkanır” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir